Jerry Springer

Gerald Norman Springer

6,3
59 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jerry Springer

ci ludzie to zwykli aktorzy ! graja rózne role zeby amerykanie sie podniecali.......to jest żałosne

micrusia

Nie wiem, czy jest tak jak mówisz. Na pewno nie było tak w sytuacji, którą opisałam wcześniej.
Ogólnie dla mnie szajs, ale widocznie ludzie od kibli też są.

Jorjan

Jaką ja mam pompe z tego programu HEHEHE. Come on Sit Down Bitch i te bitki. Publiczność też z wyższych sfer ;) Albo pytania od publicznosci mam pytanie do ździry w różowym............ co popatrz na siebie sama jesteś ździrą ............. come on come on ............ i bitka. Szkoda że są tam ochroniarze. To według mnie dziwne że goście to przeważnie jakieś szuje albo prostytutki i zawsze ten sam problem ................zdrada........ ........ w sumie iż zawsze jest inny "temat rozmów" to zawsze chodzi o to samo "zdradzam moją żone z jej siostrą" albo ostatnio "zdradzam męża z jego kochankiem" boże to już normalnie żenada

Sidewinder

http://www.smog.pl/wideo/3644/najlepsze_walki_w_show_jerrego_springera/

opoz

Taaa, jego program wymiata...
,, Sit down chore, sit down chore xD ''
Po prostu leżę ze śmiechu, ale temat ,, I'm sleeping with my dad'' to po prostu patologia wg mnie :P
No, nie wiem czy tak jest, aczkolwiek bardzo możliwe...

craazy_girl

Whore, nie chore...

użytkownik usunięty
CupOfCoffee

ciekawe skad niby wzieles ten informacje?
ze niby to sa sami aktrorzy?
przeczytales to gdzies?
no na pewno nie ty po prostu tak uwazasz na swoja logike, ale niestety sie mylisz to wszystko jest prawda, choc bardzo nieprawdopodobna;)
nie wszyscy sa normalni.

użytkownik usunięty

Wiesz, może niektórzy są aktorami, ale nie wszyscy. Mało to dziwaków na świecie? Mało zboczków? A w Ameryce kazdy chce zabłysnąć, nawet w taki sposób - jak już jest bardzo zdesperowany.

Część historii na pewno jest prawdziwa (np odcinek z kobietą, która była strasznie otyła i miała z tego powodu problemy), część jest reżyserowana, a biorą w nich udział po prostu przypadkowi Amerykanie, którzy działają wg scenariusza.

violet_bunny

USA to prawie cały kontynent, podejrzewam, że w samej Europie Wschodniej tez byście znaleźli takie przypadki.

latios

oj czepiacie się samo show jest genialnie jeb..ęte:d ja lubie to oglądac śmiac się z tych ludzi nawet jeśli są podstawieni to co nie chcesz nie oglądaj wiec nie jęcz:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones