PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106419}

Zakopana Betty

Plots with a View
6,6 3 192
oceny
6,6 10 1 3192
Zakopana Betty
powrót do forum filmu Zakopana Betty

Trochę śmieszny, trochę romantyczny, gdyby wywalić sceny tańca i dorzucić kawały o pierdzeniu byłby hit. A tak jest kino dla pań po czterdziestce, a takie rzadko chadzają do kina.

duralo

Moja mama ma 40 lat!! I co uwazasz ze to ludzie starsi??? I ona chodzi do kina. A ty ile masz lat mlodziku?????

duralo

Niestety u nas ludzie starsi (nie piszę o paniach po 40, bo nie są jeszcze starsze) nie są traktowani z należytym szacunkiem, a właściwie cokolwiek robią jest ZŁE. Nikomu nawet nie przychodzi do głowy (jak autorowi tematu), że mogą chodzić do kina, prawda? A rozczaruję Cię, bo zwykle chodzą, zarówno panie po 40 jak i starsze tylko, że nie do multipleksów, lecz do studyjnych, tam się wychowały/li. I nie traktuj starszych ludzi czy pań po 40 jak wielką jedność, bo niektórym może się film spodobać, a innym nie. A Mona nawet gdyby Twoja mama była starsza to, co? To jakaś obraza?

ocenił(a) film na 5
Psyche

Hallo! Ludzie nie doszukujcie się braku szacunku itp. tam gdzie tego nie ma. Sformułowanie kino dla pań po 40 nie jest nacechowane negatywnie tak jak stwierdzenie kino dla kino dla panów po 60, dla dzieci w wieku 4-15 itp. Wyobraź sobie że nawet często przychodzi mi do głowy że panie po 40 chodzą do kina (inaczej bym nie napisał że to dla nich film) bo sam często z takimi do tego kina chadzam. Piszesz żebym nie traktował starszych ludzi jako jedność, a w poprzednim zdaniu sam/a tak ich traktujesz, nie stwarzaj konfliktów tam gdzie ich nie ma, weż głęboki oddech i uśmiechnij się. Pozdrawiam wszystkie panie po 40 (szczególnie te panie które sie w kinie wychowali). :-)

duralo

Dla mnie nie jest to obraza, ale glupio sie cyuje kiedz ktos tak mwi, starsyz cylowiek to ten po 90, cyferka się nie liczy
pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones