PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106419}

Zakopana Betty

Plots with a View
6,6 3 190
ocen
6,6 10 1 3190
Zakopana Betty
powrót do forum filmu Zakopana Betty

najwyraźniej taka myśl przyświecała twórcom, bowiem otrzymaliśmy komedyjkę nad wyraz grzeczniutką. jest tu co prawda kilka lepszych gagów, ale ich ilość jest zdecydowanie niewystarczająca. dobra obsada też nie pomaga, bo aktorzy nie za bardzo mają się w czym popisać. choć na Walkena zawsze miło popatrzeć. niby całkiem sympatyczne, ale już umoralniająca końcówka była ponad moje siły. raczej dla tych co lubią "romantycznie", a nie na "czarno". choć przyznam że pogrzeb w klimatach Star Treka to było coś;]

Caligula

zgadzam się z tobą. Komedia raczej "grzeczna", no i trochę za mało śmiesznych momentów. Końcówka była łatwa do przewidzenia, jak dla mnie raczej pasuje do filmu.
Walken i jego pomocnik jako konkurencyjna firma pogrzebowa przypadli mi do gustu. NO i ten kosmiczny pogrzeb! Rany, ależ ja wyłam ze śmiechu w tym momencie ;)) Jak dla mnie bomba!

ocenił(a) film na 5
Mala_29

owszem fajny film, troche mnie jeno wkurzala nachalna reklama sringerowego show:/
ale poza tym to mily film

ocenił(a) film na 7
Caligula

Też bym poprosił aby mój pogrzeb był w klimacie Star Trek'a. To dopiero było by coś!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones