filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Amerykańskie Stowarzyszenie Montażystów
1996
https://americancinemaeditors.org/
Amerykańskie Stowarzyszenie Montażystów (ACE)
Eddie
Najlepszy montaż filmu fabularnego
wygrane
Braveheart - Waleczne Serce
(1995)
Steven Rosenblum
W XIII-wiecznej Szkocji William Wallace, po zabójstwie swojej żony, zwołuje rodaków do walki ze znienawidzoną angielską monarchią.
nominacje
Apollo 13
(1995)
Daniel P. Hanley
,
Mike Hill
Karmazynowy przypływ
(1995)
Chris Lebenzon
Kasyno
(1995)
Thelma Schoonmaker
Podejrzani
(1995)
John Ottman
Najlepszy montaż dokumentu
wygrane
Świat mody przez dziurkę od guzika
(1995)
Paula Heredia
nominacje
30 Years of National Geographic Specials
(1995)
Barry Nye
Crumb
(1994)
Victor Livingston
Najlepszy montaż filmu fabularnego dla telewizji komercyjnej
wygrane
Gruba ryba
(1995)
Paul Dixon
nominacje
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze
(1995)
Jon Koslowsky
Tramwaj zwany pożądaniem
(1995)
David A. Simmons
Najlepszy montaż filmu fabularnego dla telewizji niekomercyjnej
wygrane
Świadek oskarżenia
(1995)
Richard A. Harris
nominacje
Czarna eskadra
(1995)
David Beatty
Truman
(1995)
Lisa Fruchtman
Najlepszy montaż godzinnego serialu telewizyjnego
wygrane
Ostry dyżur
(1994)
Randy Jon Morgan
,
Rick Tuber
za odcinek "Loves Labor Lost"
Historia lekarzy pracujących w County General, którzy starają się pogodzić życie zawodowe z osobistym.
nominacje
Szpital Dobrej Nadziei
(1994)
Alec Smight
za odcinek "Love and Hope"
Szpital Dobrej Nadziei
(1994)
Randy Roberts
za odcinek "Quarantine"
Wydział zabójstw Baltimore
(1993)
Cindy Mollo
za odcinek "The Gas Man"
Najlepszy montaż odcinka mini-serialu
wygrane
Hiroszima
(1995)
Mark Conte
,
Dominique Fortin
,
Denis Papillon
,
John Soh
za część I
Nowo wybrany prezydent USA, Harry Truman, zostaje zapoznany z bronią atomową, której użycie może przyczynić się do pokonania Cesarstwa Japonii.
nominacje
Centrum
(1995)
Tina Hirsch
za część pierwszą
Dzieci prerii
(1995)
Tod Feuerman
za część pierwszą
Najlepszy montaż półgodzinnego serialu telewizyjnego
wygrane
The Larry Sanders Show
(1992)
Paul Anderson
,
Leslie Tolan
za odcinek "Eight"
nominacje
Frasier
(1993)
Timothy Mozer
za odcinek "Adventures of Bad Boy and Dirty Girl"
Kroniki Seinfelda
(1990)
Janet Ashikaga
za odcinek "The Hot Tub"
Wyróżnieni w roku 1996
Braveheart - Waleczne Serce
(
1/1
)
Gruba ryba
(
1/1
)
Świadek oskarżenia
(
1/1
)
Ostry dyżur
(
1/1
)
Świat mody przez dziurkę od guzika
(
1/1
)
The Larry Sanders Show
(
1/1
)
Hiroszima
(
1/1
)
Szpital Dobrej Nadziei
(
0/2
)
Kasyno
(
0/1
)
Apollo 13
(
0/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.